נגישות

תחרות לא הוגנת של קידום אתרים

התחרות לקידום אתרים אורגני באיניטרנט - לא הוגנת !
אם יש בבעלותכם חנות תכשיטים ובניתם אתר אינטרנט לחנות התכשיטים ועכשיו אתם רוצים להתקדם בגוגל כדי שיגיעו לאתר האינטרנט, יראו את התכשיטים, ירכשו תכשיטים דרך האתר או יגיעו לחנות בזכות הצפייה באתר, אז אתם בבעיה !

למה אתם בבעיה ?

כי מי שבנה לכם אתר אינטרנט ואמר לכם שאם תבנו אתר אינטרנט, הוא יביא לכם הרבה לקוחות ולא סיפר לכם וסיפק לכם קידום אתרים מקצועי אורגני לאתר, כנראה לא סיפק לכם מוצר שמכיל רכיבים תואמים לקידום אתרים ולצורך כך אולי תצטרכו לעשות שינויים רבים באתר שיעלו הרבה כסף גם למפתח האתר - לכן אתם בבעיה אמתית. לרוב אם לא ניתנה התייחסות לאופטימיזציה של האתר ולקידום שלו בגוגל, אז סביר להניח שהוא לא מוכן לקידום.

ומה הכי גרוע ולמה בעצם התחרות לא הוגנת ?!

אני אתייחס בתשובה לכל אחד מהחלקים העיקריים של הקידום:

תוכן
צריך שבתוך האתר שלכם יופיעו הביטויים שאתם רוצים להתקדם בהם, גם בכותרת העמוד, גם בתיאור, גם בתוכן של העמוד ובכמות הגיונית כדי שגוגל יידע שעל זה מדובר באתר שלכם מצד אחד, אבל לא בצורה מוגזמת, כדי שגוגל לא יחשבו שמישהו מנסה לרמות כאן.

התחרות כאן לא הוגנת, כי כעסק פרטי, יכולת הכתיבה, הניסוח, הידע של ניתור מילות מפתח מתאימות, אופן הצגתן והשימוש שלהן בתוכן ובדפים, הוספת תכנים בצורה נכונה באתר ושמירה על עדכונים שוטפים של האתר באופן נכון כך שגוגל רואים שהאתר שלכם הוא פעיל ומעודכן, אלו דברים שלעסק הפרטי שאיננו עוסק בקידום אתרים, הם לא ידועים, היכולת והזמן שלו להשקיע ולהתמחות בהן ללא ניסיון בקידום של מאות או אלפי ביטויים של אתרים אחרים הוא לוקה בחסר ובהכרח שאתרים אחרים שמתחרים אתכם באותה משבצת וכן נתמכים בחברת קידום אתרים מקצועית יהיו בעלי יתרון משמעותי.

והמכה הכי קשה היא בקישוריות
לבעל חנות התכשיטים שרוצה לקדם את האתר שלו וצריך קישורים מאתרים אחרים, אין קשרים בעולם האינטרנט, למען הכנות יותר נכון להגיד שאין לו עוד אתרי אינטרנט רבים מקודמים בתחומים רבים שבהם הוא יכול לסחור כדי לקבל קישורים של הצבעת אמון לאתר שלו. לחברות קידום אתרים, ככל שיש להם יותר וותק ולקוחות, יש להם עשרות, מאות או אלפי אתרי לקוח שמהם הם יכולים להוציא קישורים כדי לקדם אתרים. אותו בעל עסק פרטי של תכשיטים פשוט לא יוכל להוסיף קישורים באתרים אחרים מבלי לשלם להם כסף. ברוב המוחלט של המקרים, מדובר בסכומים גדולים שמתחדשים כל שנה וגם בגלל חוסר הידע שלו הוא יכול לשלם על קישורים שלא עוזרים לקידום האתר שלו.

לא כל קישור זוכה !

כשבעל העסק הפרטי בוחר אתרים לקבל מהם קישור, הוא יכול לשלם לאתרים שהדירוג שלהם מבחינת קידום אתרים הוא נמוך, אותו בעל עסק לא יוכל בכלל לדעת שהדירוג נמוך. לא תהיה ברירה אלא לקחת חברת קידום אתרים שמתמחה בתחום או ללמוד ולהתמחות בעצמו, אבל שוב, חוסר הניסיון ישחק לרעתו.

תחרות לא הוגנת
התחרות לבעלי אתר שרוצה לקדמו בגוגל עם חברות קידום האתרים
קידום אתרים - תולעים באינטרנט
תולעים באינטרנט
איך נאסף תוכן בWeb ואיך גוגל עושים זאת
קידום אמיתי
ללא התחשבות במנועי החיפוש, רוצים להביא לקוחות לאתר
תוכן לא איכותי
תעשייה שלמה בעולם האינטרנט מושתתת על כתיבת תוכן בתשלום.
קידום אתרים - לקוחה
אתרי לקוח
מהם אתרי לקוח ולמה הם טובים יותר ?
כלי לזיהוי דומיינים פנויים
איך ניתן לבדוק אם דומיינים פנויים כדי שנוכל לרכוש אותם ?
קידום אתרים - ראש טכנולוגי
תחום האתר בעבר
האתר אינטרנט בעבר? חשוב לקידום היום!
לשלם עבור קישורים
גוגל אוסרים על שימוש בזה לקידום בגוגל, אבל יש חריגים!
קידום אתרים - קופסא ריקה
לא מספיק תוכן
יש עסקים המשוכנעים ששורות בודדות יספיקו
דומיינים - שמות מתחם
מזה דומיין ןבעברית שם מתחם, איפה קונים, איך מגדירים, עלות ?
קישורים - לינקים
איך יוצרים ומכניסים קישורים, מזה קישור ואיך הוא בנוי ?
מהירות טעינת אתר אינטרנט
הערכת מהירות אתר אינטרנט, איך משפרים, מה החשיבות?
קידום אתרים - שרת אינטרנט
שרת אינטרנט
הסברים לגבי הייצור הזה - שרת אחסון.
קידום אתרים בזול קופת חיסכון
קידום אתרים בזול
נושא תמוהה בהנחת היסוד הבסיסית