נגישות

קידום אתרי לקוח

מה מייחד אתרי לקוח מאתרי תוכן ומאמרים ?
אתר לקוח הוא אתר שמאחוריו יש עסק או ארגון או מוסד שמציג את פרטיו ושירותיו באתר. מה שמייחד אתר לקוח מאתר רגיל הוא שמי שמבקר באתר לקוח מיד מבין למי שייך האתר, איזה שירותים אותו עסק נותן ומהם דרכי ההתקשרות והכתובת הפיזית.

הכול בגלל רשת האינטרנט שתופסת את כל הבמה!

ההתפתחות המהירה בכל התחום הטכנולוגי שינתה את מהלך החיים כאשר כיום הכול מהיר ומגוון ואנחנו נהנים מעולם זמין ונגיש במיוחד.

מה גרם לכל השינויים הללו? רשת האינטרנט יצרה את המהפך בכך שהיא מנגישה את כולנו למידע ופותחת לנו אפשרויות ניהול ואפליקציות, כך למשל אנחנו מבצעים פעולות בנקאיות באמצעות הרשת, זאת מבלי שיהיה עלינו לצאת לבנק, להמתין לתורנו ולבזבז זמן מיותר. גם התקשורת שלנו מול הרופא יכולה להיעשות באמצעות האתר של קופת החולים בו אנחנו חברים. כך ינפיקו עבורנו מרשמים לתרופות, ישלחו לנו תוצאות של בדיקות והרופא יפענח אותם עבורנו באמצעות הודעות אישיות באתר.

גם קניות מתבצעות היום באותה הצורה, תשלומי חשבונות כמו חשמל, טלפון ומים יכולות להתבצע כך ובקיצור – נדמה כי העולם כולו נמצא ברשת ומה שמוטל עלינו לעשות הוא פשוט.

בניית אתרי לקוח באינטרנט

כיום יודע כל בעל עסק כי אם הוא לא יהיה באינטרנט הלקוחות שלו לא ימצאו אותו, כי שם למעשה הם מחפשים את כל השירותים ומי שנמצא שם אליו פונים.

מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע באתר שיהיה בעל נראות מושכת, גרפיקה טובה ונעימה לעין. חשוב גם שהאתר יהיה נוח. דפים ברורים עם קישורים מהירים כדי שכל גולש יצליח למצוא כל מה שהוא רוצה או מחפש. רק אתר יפה ומרשים, נגיש וברור יצליח להשאיר אצלו את הגולש לאורך זמן ולהניע אותו לפעולה.

האתר אמור לכלול את האפשרות של השארת פרטים כדי שניתן יהיה לחזור אל הלקוח הפוטנציאלי. כמו כן מומלץ מאוד ליצור את האפשרות של צ'אט עם נציג כדי שהגולש יראה כי מדובר באתר רציני המציע מענה מידי. אתר כזה יצליח להביא אליו הרבה יותר לקוחות.

קידום אתרי לקוח בגוגל

אחרי שגמרנו לבנות את האתר אנחנו עוד לא יכולים ללכת לישון ולחשוב שמהיום הלקוחות שלנו יעמדו בתור כדי להיכנס לאתר שבנינו ולקבל את השירות שלנו. זה ממש לא עובד כך.

התחרות בכל תחום היא גדולה מאי פעם
ובכל תחום ושירות ישנם אינספור אתרים. אז מי מבטיח לנו שהגולש ימצא דווקא אותנו מבין שלל האתרים? כאן צריך קצת להכיר את ההתנהלות של גוגל. כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלנו יקליד בשורת החיפוש את המוצר או השירות אשר אותו הוא מחפש יעלו בדף הראשון רשימה של אתרים שמצאו חן וחסד בעיני גוגל. איך משדרגים את המעמד שלנו מול גוגל? בדיוק לשם כך ישנם המומחים העוסקים בקידום אתרים. קיימות דרכים שונות לקידום מקצועי של האתר. ישנו הקידום האורגני וישנו הממומן ואם נשכיל להתפתח גם בכיוון הזה נוכל אכן לנוח על זרי דפנה (כמעט...) ולקצור את ההצלחה.

תחרות לא הוגנת
התחרות לבעלי אתר שרוצה לקדמו בגוגל עם חברות קידום האתרים
קידום אתרים - תולעים באינטרנט
תולעים באינטרנט
איך נאסף תוכן בWeb ואיך גוגל עושים זאת
קידום אמיתי
ללא התחשבות במנועי החיפוש, רוצים להביא לקוחות לאתר
תוכן לא איכותי
תעשייה שלמה בעולם האינטרנט מושתתת על כתיבת תוכן בתשלום.
קידום אתרים - לקוחה
אתרי לקוח
מהם אתרי לקוח ולמה הם טובים יותר ?
כלי לזיהוי דומיינים פנויים
איך ניתן לבדוק אם דומיינים פנויים כדי שנוכל לרכוש אותם ?
קידום אתרים - ראש טכנולוגי
תחום האתר בעבר
האתר אינטרנט בעבר? חשוב לקידום היום!
לשלם עבור קישורים
גוגל אוסרים על שימוש בזה לקידום בגוגל, אבל יש חריגים!
קידום אתרים - קופסא ריקה
לא מספיק תוכן
יש עסקים המשוכנעים ששורות בודדות יספיקו
דומיינים - שמות מתחם
מזה דומיין ןבעברית שם מתחם, איפה קונים, איך מגדירים, עלות ?
קישורים - לינקים
איך יוצרים ומכניסים קישורים, מזה קישור ואיך הוא בנוי ?
מהירות טעינת אתר אינטרנט
הערכת מהירות אתר אינטרנט, איך משפרים, מה החשיבות?
קידום אתרים - שרת אינטרנט
שרת אינטרנט
הסברים לגבי הייצור הזה - שרת אחסון.
קידום אתרים בזול קופת חיסכון
קידום אתרים בזול
נושא תמוהה בהנחת היסוד הבסיסית