נגישות

קידום אתרים - קידום אתרים בזול

קידום אתרים בזול ??

נו באמת.. תראו, כדי שמישהו יעבוד בשבילכם צריך לשלם לו כסף, עכשיו יש דבר אחד שאתם שולטים בו בערך ויש דבר שאתם לא ממש שולטים בו אבל צריכים לבחור נכון.

בחירת המקדם הנכון
הכוונה לבחירת מקדם אתרים איכותי שיודע לקדם אתרים בביטויים קשים ומבין את החוקים והכללים הלא כתובים של גוגל מניסיון אמיתי.

שליטה ופיקוח על כמות שעות העבודה
זה למעשה סך השעות שיושקעו בעבודה לטובת קידום האתר שלכם, כלומר, אם נחשוב על זה ממש פשוט, אם מקדם אתרים מקבל 40 שקל לשעה ואתם משלמים 1000 שקל אז קיבלתם 25 שעות עבודה, בתוך השעות האלו גלום כל פרויקט הקידום, כלומר שיחות טלפון, אימיילים, חוזים, אם שלחתם כל מיני חומרים, אז לקרוא אותם, להעלות אותם, לכתוב תכנים, לתכנן קישוריות לאתר ומבנה נכון ופעולות נוספות.

לא תשלמו = אין עבודה

אם נניח שבחרתם מקדם אתרים טוב ומקצועי, אז אם תשלמו פחות תקבלו פחות שעות עבודה, זאת נוסחה מאוד ברורה ואי אפשר להבין אותה אחרת, שהרי לא תשלמו = אין עבודה. אז מה הכוונה "בזול" ? זה אומר שיעבדו על האתר שלכם פחות שעות עבודה.

התשלום צריך להיות חודשי ולא חד פעמי ולכן פחות גבוהה

אציין פרט חשוב: בגלל כל מיני פרמטרים, גם ככה לא ניתן להשקיע בהעלאה של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש זמן רב בתקופה קצרה בכל מקרה כי זה לא נכון. למשל אי אפשר להוסיף יותר מדי קישורים לאתר בוואט אחת שאחרת גוגל יבין שזה לא טבעי ויפגע לכם בהתקדמות, אז גם אם מקדם אתרים היה רוצה להשקיע 4000 שעות רק לקישורים כבר בחודש הראשון זאת טעות איומה ולכן זמן ההשקעה לזה מוגבל לפי תקופה.

לגבי כתיבת תכנים ותכנון נכון של הקידום, אפשר לכתוב הרבה תכנים ולהוסיף אותם לאתר באופן קבוע לפי תדירויות משתנות ונכונות, אבל גם לגבי תכנים, יש כמות מוגבלת של תכנים שניתן לכתוב, אלא אם יש לכם איזה פורטל אינטרנט מפלצתי, אבל ברוב המקרים, יש לכם אתר שמתמקד במספר נושאים וכתיבה של מספר מאמרים בכל תחום בוודאי שתנצל עד תום את מרחב התוכן ולכן גם כמות העבודה הנדרשת כאן מוגבלת. חשוב אבל לשמור שהתוכן יהיה עדכני, לצורך עניין של מבקרים חוזרים באתר וגם בשביל גוגל, העדפה לאתרים שמשקיעים יותר בלקוחות שמחפשים את תחום האתר.

אז לדעתי, אין באמת דבר כזה קידום אתרים אורגני בזול, כי הסכום של הקידום לא תלוי בזה שאם הוא זול או יקר, אלא בצורך, כלומר כמה שעות רוצים וצריכים להשקיע באתר. ככל שתשקיעו יותר כסף יעבדו בשבילכם יותר זמן בהנחה שהחברה הוגנת, אבל גם לגבי סכום גבוהה יש תקרה, כי נכון שאתר יתקדם לאט ולא מעכשיו לעכשיו, כי לאט זה פחות סיכון לטעויות קידום, לא מדבר על לאט בשנים, אלא מספר חודשים. התשלום הוא חודשי וכל חודש מקדמים ומתמקדים בדברים החשובים.

תחרות לא הוגנת
התחרות לבעלי אתר שרוצה לקדמו בגוגל עם חברות קידום האתרים
קידום אתרים - תולעים באינטרנט
תולעים באינטרנט
איך נאסף תוכן בWeb ואיך גוגל עושים זאת
קידום אמיתי
ללא התחשבות במנועי החיפוש, רוצים להביא לקוחות לאתר
תוכן לא איכותי
תעשייה שלמה בעולם האינטרנט מושתתת על כתיבת תוכן בתשלום.
קידום אתרים - לקוחה
אתרי לקוח
מהם אתרי לקוח ולמה הם טובים יותר ?
כלי לזיהוי דומיינים פנויים
איך ניתן לבדוק אם דומיינים פנויים כדי שנוכל לרכוש אותם ?
קידום אתרים - ראש טכנולוגי
תחום האתר בעבר
האתר אינטרנט בעבר? חשוב לקידום היום!
לשלם עבור קישורים
גוגל אוסרים על שימוש בזה לקידום בגוגל, אבל יש חריגים!
קידום אתרים - קופסא ריקה
לא מספיק תוכן
יש עסקים המשוכנעים ששורות בודדות יספיקו
דומיינים - שמות מתחם
מזה דומיין ןבעברית שם מתחם, איפה קונים, איך מגדירים, עלות ?
קישורים - לינקים
איך יוצרים ומכניסים קישורים, מזה קישור ואיך הוא בנוי ?
מהירות טעינת אתר אינטרנט
הערכת מהירות אתר אינטרנט, איך משפרים, מה החשיבות?
קידום אתרים - שרת אינטרנט
שרת אינטרנט
הסברים לגבי הייצור הזה - שרת אחסון.
קידום אתרים בזול קופת חיסכון
קידום אתרים בזול
נושא תמוהה בהנחת היסוד הבסיסית